Bema introduceert op Empack mono-verpakkingen met hoge barrière

Bema introduceert op Empack mono-verpakkingen met hoge barrière

Bema Packaging Group introduceert op de Empack-beurs in Den Bosch een nieuwe verpakkingsoplossing: mono-materiaal verpakkingen met een hoge barrière.

Deze verpakkingen, zoals een zalmverpakking met zowel een boven- als onderfolie van mono-PE, zijn ontworpen met het oog op betere recyclebaarheid. Dit zou kunnen bijdragen aan een lagere milieubelasting binnen de verpakkingsketen, meldt het bedrijf.

 

Circulair verpakken

De mono-materiaal verpakkingen passen binnen de principes van een circulaire economie en zijn bedoeld als een functionele en toekomstbestendige oplossing. Bema Packaging Group benadrukt dat samenwerking met klanten een belangrijke rol speelt bij de ontwikkeling van duurzame verpakkingsstrategieën.

Naast deze innovatie biedt het bedrijf ook kunstdarmen, vacuüm- en krimpzakken en diverse flexibele folies. Met een eigen DTP-afdeling kan Bema Packaging Group ontwerpen snel omzetten naar producten die aansluiten bij specifieke klantbehoeften.

Empack-stand 1.C08

Meer artikelen

recent new image
Pacoma Europe toont op...

Tijdens Empack 2025 toont Pacoma Europe...

Lees meer
recent new image
Neroco introduceert CLK...

Plastic detecteren in voedingsmiddelen...

Lees meer
recent new image
BPA demonstreert op...

BluePrint Automation (BPA) introduceert...

Lees meer
recent new image
Kortho toont op Empack...

Kortho presenteert op Empack de Ti-12,...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox