VMEngineering krijgt nieuwe naam

VMEngineering voert per 1 juli a.s. een naamswijziging door. Dit werd onlangs aangekondigd tijdens de open dag, georganiseerd door het engineeringsbureau. In 2018 werd het bedrijf, dat ook bekendstaat als VME, al onderdeel van de NIRAS Group.

Wilt u geen verpakkingsnieuws meer missen? Meld u hier aan voor de VerpakkingsManagement Nieuwsbrief.


Directeuren VME (binnenkort NIRAS): Jeroen van den Boezem en Jeroen van Lunsen.
Directeuren VME (binnenkort NIRAS): Jeroen van den Boezem en Jeroen van Lunsen.

NIRAS Nederland wordt de officiële, nieuwe bedrijfsnaam volgens de statuten. Verder voert het bedrijf geen bestuurlijke veranderingen door en blijft het werkzaam vanuit de huidige drie vestigingen in Rosmalen, Sneek en Apeldoorn in Nederland.

VME opgericht in 1994

VMEngineering werd opgericht in 1994 en is onder deze naam actief in de voedingsmiddelenindustrie met als basis process and packaging engineering.

Meer artikelen

recent new image
Gemeenten en producenten...

De inzameling van verpakkingsafval in...

Lees meer
recent new image
‘PackSense gidst...

Twee maanden na de officiële start is...

Lees meer
recent new image
Europese glasrecycling...

De Europese inzamelingsgraad van...

Lees meer
recent new image
Len Boot draagt CEO-rol...

Na een loopbaan van 35 jaar bij NNZ...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox