Koenig & Bauer breidt uit

De Duitse persenbouwer Koenig & Bauer neemt de Turkse fabrikant van vouw-plakmachines Duran over. Dit is in lijn met Koenig & Bauer’s strategie om zich te richten op groeimarkten.

Koenig & Bauer neemt 80% van de aandelen in Duran Machinery over van Oktay Duran. Het bedrijf gaat verder onder de naam Koenig & Bauer Duran, maar blijft onder de huidige leiding gevestigd in Istanbul. Dankzij de overname kan Koenig & Bauer nu een volledige productielijn voor het drukken en maken van vouwdozen aanbieden, te beginnen bij de eigen Rapida offsetpersen, de vlakbedstansen van Koenig & Bauer Iberica en de vouw-plakmachines van Duran.

Over Duran

Duran Machinery heeft ruim dertig jaar ervaring in het ontwikkelen en bouwen van vouw-plakmachines in verschillende formaten en configuraties. Naast de zes standaardseries, die de naam Omega dragen, en randapparatuur biedt Duran ook R&D-diensten om tegemoet te kunnen komen aan specifieke productie-eisen.

www.koenig-bauer.com

 

Meer artikelen

recent new image
Glas- en...

Dijkstra Vereenigde en Ursan...

Lees meer
recent new image
Klaar voor de volgende...

Op Empack 2026 ontdek je in één dag...

Lees meer
recent new image
Women in Packaging keert...

Tijdens interpack 2026 vindt op 11 mei...

Lees meer
recent new image
Paasverpakkingen 2026:...

Naarmate Pasen nadert, verschijnen in...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox