Jerrycans en blikken rechtstreeks bedrukken

OPM Europa in Tilburg introduceert de LabelSaver die jerrycans, metalen verfblikken en plastic containers rechtstreeks bedrukt. Het nieuwe apparaat speelt in op de trend naar kleine oplages. Het bespaart kosten en heeft een lagere milieu-impact dan het afdrukken met etiketten, aldus de fabrikant.

OPM heeft haar robotica met Memjet’s VersaPass-technologie gecombineerd om een ​​directe bedrukking te creëren op. De LabelSaver is uitgerust met voorzien van de Memjet aangedreven Trojan Label-printer.
 ‘Met de VersaPass technologie kan je vierkleurenafdrukken in hoge kwaliteit vanuit één printkop’, aldus Dursun Acun, sales director van OPM Europa. ‘De inkt is op waterbasis en is veilig in gebruik. De LabelSaver kan met een snelheid van 500 jerrycans per uur in full colour, 360 graden bedrukken.’

www.opm-europa.com

Meer artikelen

recent new image
Verpact: Resultaten 2024...

In 2024 zijn in Nederland alle...

Lees meer
recent new image
Hordijk versterkt...

De Nederlandse verpakkingsproducent...

Lees meer
recent new image
Lokale inktproductie als...

In het Nederlandse De Meern bevindt...

Lees meer
recent new image
Robatech markeert 50 jaar...

Robatech viert dit jaar zijn 50-jarig...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox