Dappr wint 2 Pentawards voor innovatief verpakkingsdesign

Dappr wint 2 Pentawards voor innovatief verpakkingsdesign

De Amsterdamse start-up Dappr heeft met het verpakkingsdesign voor pleisters een Gouden en Zilveren Pentaward in de wacht gesleept. Het bedrijf heeft de prijzen overhandigd gekregen tijdens de internationale uitreiking in Londen op vrijdag 25 oktober.

De pleisters van Dappr zijn bekroond in de categorieën Verpakkingdesign en Storytelling voor het unieke design en merkverhaal, informeert de onderneming. Het verpakkingsdesign is ontwikkeld in samenwerking met designbureau Brandnew.

Tekst gaat verder onder de foto.

Dappr_verpakkingsdesign_Pentaward

Duurzame pleisters en verpakking

De gouden onderscheiding werd toegekend voor het opvallende en kleurrijke design passend bij de missie van Dappr: mensen aanmoedigen om het leven te omarmen met vallen en opstaan. Door gebruik te maken van bamboe en herbruikbaar aluminium voldoen de pleisters en de verpakking aan de duurzaamheidseisen. De zilveren prijs erkent de vertaling van het merkverhaal in het verpakkingsdesign.

Meer artikelen

recent new image
Dappr wint 2 Pentawards...

De Amsterdamse start-up Dappr heeft met...

Lees meer
recent new image
Print- en...

Masterpress, leverancier van bedrukte...

Lees meer
recent new image
Weber: 50 jaar expertise...

In de dynamische wereld van productie...

Lees meer
recent new image
All4Pack Emballage Paris:...

Van 4 t/m 7 november wordt Parijs weer...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox