Yves Ottinger Robatech

Robatech Groep benoemt Yves Ottiger als nieuwe CEO

Vanaf 1 januari 2025 neemt Yves Ottiger de rol van CEO van de Robatech Groep over. Hij volgt Martin Meier op, die het bedrijf sinds 2018 heeft geleid. Meier blijft de organisatie in de toekomst ondersteunen in de rol van adviseur.

Yves Ottiger, die sinds april 2024 verantwoordelijk is voor de afdeling Strategische Marketing & Innovatie binnen Robatech, beschikt over ruime ervaring op het gebied van strategisch bedrijfsmanagement, productontwikkeling en marktbenadering. Volgens Marcel Meyer, voorzitter van de raad van bestuur, heeft Ottiger zich in korte tijd bewezen als waardevolle kracht binnen het bedrijf. "Met zijn ervaring, strategische visie en betrokkenheid bij zowel de markt als onze medewerkers, is Yves de juiste persoon om Robatech verder te ontwikkelen," aldus Meyer.

Geleidelijke overgang van leiderschap
De wissel van leiderschap is zorgvuldig voorbereid in nauwe samenwerking tussen Martin Meier en Yves Ottiger, waardoor een soepele overdracht wordt gegarandeerd. Ottiger is al goed vertrouwd met de interne processen en heeft volgens Meyer belangrijke bijdragen geleverd aan de organisatie.

In zijn nieuwe rol benadrukt Ottiger het belang van teamwork en innovatie. "Ik kijk ernaar uit om samen met onze teams de toekomst van Robatech te vormen en onze klanten wereldwijd hoogwaardige oplossingen te blijven bieden," zegt hij.

Robatech bedankt Martin Meier voor zijn jarenlange inzet en wenst Yves Ottiger succes bij het vervullen van zijn nieuwe functie als CEO.

Meer artikelen

recent new image
Deze jury gaat Food vers...

De jury van de designcategorieën van de...

Lees meer
recent new image
Vaatwastabletten zonder...

Ecover heeft een nieuw type...

Lees meer
recent new image
Empack Den Bosch 2025 -...

VerpakkingsManagement verzorgt dit jaar...

Lees meer
recent new image
Schulp versterkt...

Na bijna acht jaar met hetzelfde etiket...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox