Stäubli robots ontvangt Red Dot Award

Stäubli is met haar TS2 vierassige SCARA-robotserie geëerd met een Red Dot Award 2021 in de categorie “Product Design”. ‘Een groot succes voor onze nog jonge robotserie die benchmarks zet op het gebied van dynamiek, precisie en cleanroom’, aldus de trotse onderneming.

Het compacte, gesloten ontwerp van de vierassige robots met interne media en aanvoerlijnen kent volgende de fabrikant geen storende contouren, geen foutbronnen en geen onnodige deeltjesemissies. De robots zijn met name geschikt voor gevoelige toepassingen in de farmaceutische, medische en voedingsmiddelensector door onder meer de afgesloten behuizing en het vermijden van dode ruimtes.


Stäubli robot TS2-60-medical
Stäubli robot TS2-60-medical.

Eigen aandrijftechniek

De opnieuw ontworpen machines zijn nu modulair en hebben voor het eerst eigen aandrijftechnologie.

Stäubli Robotics

Het Zwitserse Stäubli Robotics levert 4- en 6-assige robots, waaronder robotarmen die ontworpen zijn voor gevoelige omgevingen, autonome mobiele robots, transportsystemen zonder bestuurder (AGV's) en cobots voor samenwerking tussen mens en robot.


Stäaubli robot TS2-80
Robot TS2-80.

Meer artikelen

recent new image
ATS Benelux automatiseert...

Goldspoon groeit snel met gezonde...

Lees meer
recent new image
Waarde creëren in het...

In Barcelona (6–8 mei) presenteert...

Lees meer
recent new image
Voorkom fouten en verlies...

Productkwaliteit vormt een cruciaal...

Lees meer
recent new image
Pieter Groeneveld volgt...

Na 24 jaar draagt Berend van Bon het...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox