Thai Union vroeg het bureau nu:amsterdam om een concept te ontwikkelen dat aansluit op de lichte, gezonde wereld van salades. Belangrijk was de schapimpact en herkenning van de John West merksignatuur.
“We ontwikkelden de propositienaam John West for Salads met een eigen logo en herkenbare grafische identiteit, die de kans geeft om dit concept stevig neer te zetten in Point of Sale en andere communicatie. We creëerden de key visual waar we een verse krop sla en tonijn verpakking in innige omhelzing vinden: Best friends. De pay-off 'lekkere salades in een handomdraai' geeft de consumer benefit weer”, zegt Pablo van Gastel
Verpakking
“Voor de verpakking kozen we een kartonnen sleeve gewikkeld om het traditionele blikje , wat rechtop in het schap een flinke impact genereert. Smakelijke food fotografie in een lichte omgeving geven herkenning en verleiding.”
Recepten aan de binnenzijde van de sleeve bieden de consument inspiratie om in een handomdraai een lekkere salade te maken met de 4 producten die deze range vormen: Tuna Sundried tomatoes, Tuna Chili Garlic, Tuna Basil, Tuna Balsamic.
John West for Salads wordt uitgerold in retail In NL (AH, Jumbo ea) en andere landen.
https://www.nuamsterdam.nl/nl/projects/john-west-for-salads