VMPA jury Food Houdbaar

Maak kennis met de VM Packaging Awards jury Food Houdbaar

De jury Food Houdbaar van de VM Packaging Awards beoordeelt inzendingen op dinsdag 9 april, gericht op verpakkingsontwerpen voor houdbare voedingsproducten. Onder leiding van voorzitter Ariane van Mancius kijkt de jury naar innovatief design, gebruiksgemak en duurzaamheid.

Maak kennis met de juryleden:

Ariane van Mancius (voorzitter)

Ariane van Mancius is oprichter van Now|New|Next en co-host van de PakPraat podcast. Ze heeft uitgebreide ervaring in het beoordelen van verpakkingsinnovaties en staat bekend om haar visionaire en uitdagende aanpak. Haar bedrijf ondersteunt organisaties bij duurzame innovaties in food, non-food en verpakkingen, met nadruk op toekomstgerichte oplossingen.

Mick de Reuver

Mick de Reuver is Managing Director bij FroQ Brandservices, een toonaangevende specialist in packaging design implementatie (artwork/pre-press/packshots) en asset management. Vanuit deze rol, en zijn ervaring  bij verschillende packaging designbureau's, richt hij zich op het optimaliseren van merk- en verpakkingsprocessen voor toonaangevende opdrachtgevers, met oog voor efficiëntie en consistentie. Daarmee draagt hij bij aan de duurzame groei en positionering van zowel FroQ als haar opdrachtgevers.

Sandra Rooijmans

Sandra Rooijmans is een ervaren senior manager in merkdesign, retail en marketingcommunicatie. Haar expertise ligt in het vertalen van consumentinzichten naar creatieve, effectieve verpakkingsoplossingen. Sandra beschikt over een scherp oog voor detail en is sterk in conceptuele strategieën en merkconsistentie.

Paul Stam

Paul Stam is Marketing & Innovation Manager bij Ebro Foods/Lassie Nederland BV en afgestudeerd aan Nyenrode University. Met ruime ervaring in FMCG, branding en innovatie brengt hij waardevolle strategische inzichten mee. Paul heeft oog voor markttrends, consumentengedrag en productinnovatie, essentieel voor succesvolle verpakkingsoplossingen.

Deze ervaren jury beoordeelt verpakkingen voor houdbare voedingsmiddelen op innovatie, gebruiksvriendelijkheid, duurzaamheid en commercieel potentieel.

Jury VMPA Food Houdbaar

V.l.n.r.: Ariane van Mancius, Mick de Reuver, Sandra Rooijmans en Paul Stam.

Meer artikelen

recent new image
ATS Benelux automatiseert...

Goldspoon groeit snel met gezonde...

Lees meer
recent new image
Waarde creëren in het...

In Barcelona (6–8 mei) presenteert...

Lees meer
recent new image
Voorkom fouten en verlies...

Productkwaliteit vormt een cruciaal...

Lees meer
recent new image
Pieter Groeneveld volgt...

Na 24 jaar draagt Berend van Bon het...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox