Overname DL Packaging door Rovema

Sinds 9 januari is DL Packaging onderdeel geworden van de Rovema Group. DL Packaging is leverancier van verticale vorm-, vul- en sluitmachines.

Op de hoogte blijven van nieuwe verpakkingsontwiikkelingen?

DL Packaging zal deel uitmaken van Rovema's business unit Life Cycle Services en vanuit Oosterhout blijven opereren met het bestaande team en merknaam.

‘DL Packaging bewijst dat er sinds 1996 een grote markt is voor aangepaste machines en verticale vorm-, vul- en sluitmachines met een gemiddelde prijs; er zijn al ongeveer 600 DL Packaging machines geleverd’, zegt Leo van der Vorm, ceo bij DL Packaging.

Ralf Buch, ceo bij Rovema: ‘Door de samenwerking met DL Packaging versterkt Rovema haar bedrijfsunit retrofit machines en investeert verder in een duurzaam bedrijfsmodel dat een tweede gebruiksfase mogelijk maakt voor aangepaste gebruikte machines.’

Meer artikelen

recent new image
Internationale...

De vakbeurs K 2025, die onlangs werd...

Lees meer
recent new image
Peter Veltman ontwikkelt...

Wie Peter Veltman spreekt, hoort een...

Lees meer
recent new image
Shoppermarketeer Art...

Met de nieuwe rubriek InZicht deelt Art...

Lees meer
recent new image
Patrick Citroen nieuwe...

Weber Marking Systems heeft per 1...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox